tvá krajina United States YesNo

prázdny

NEBBIA Team

CEO

MARTIN

Jméno: Martin "Maťo" Pecko 

Chief Designer

STANKA

Jméno: Stanislava "Stanka" Pecková

Manažér obchodního oddělení

MARCELKA

Jméno: Marcela "Marcelka" Fusko

Email: marcela@nebbia.biz

Tel.: +421903971640

HR manažér

PATRIK

Jméno: Patrik "Paťo" Lenko

Email: patrik@nebbia.biz, career@nebbia.biz

CFO

NIKOLA

Jméno: Nikola "Nika" Kormaňáková

Email: nikola@nebbia.biz

Manažér výroby

SOŇA

Jméno: Soňa Masariková

Email: sonam@nebbia.biz

Obchodní zástupce

KUCO

Jméno: Michal "Kuco" Kucko

Email: kuco@nebbia.biz

Tel.: +421918713947

Obchodní zástupce

KATKA

Jméno: Katarína "Katka" Saková

Email: katarina@nebbia.biz

Tel.: +421905803471

Obchodní zástupce

LUCIA

Jméno: Lucia Ciriaková

Email: lucia.ciriakova@nebbia.biz

Tel.+421 917 765 398

Business development manager

MILAN

Jméno: Milan Majer

Email: milan.majer@nebbia.biz

Tel.: +421 905 599 043

Obchodní zástupce

PATRIK

Jméno: Patrik Hajduk

Email: patrik.hajduk@nebbia.biz

Tel.: +421 915 988 267

Obchodní zástupce

MAREK

Jméno: Marek Kováč

Email: marek.kovac@nebbia.biz

Tel.: +421 917 765 566

Obchodní zástupce

FILIP

Jméno: Filip Vágner

Email: filip.vagner@nebbia.biz

Tel.: +421 918 520 665

Obchodní zástupce

JAKUB

Jméno: Jakub Šimíček

Email: simicek@nebbia.biz

Retail manažér

MARIANNA

Jméno: Marianna "Majka" Pištíková

Email: marianna.pistikova@nebbia.biz

Head of E-commerce

MARTIN

Jméno: Martin Trnka

Email: trnka@nebbia.biz

Online store manažér

DENDA

Jméno: Denisa "Denda" Uhrinová

Email: denisa@nebbia.biz

Affiliate Marketing specialista

LUCIA

Jméno: Lucia "Lucka" Barčáková

Email: lucia@nebbia.biz

Specialista zákaznického servisu

JANKA

Jméno: Janka Janíková

Email: support@nebbia.biz

E-mail marketing specialista

PETRA

Jméno: Petra "Peťa" Kobolková Rajteková

Email: petra@nebbia.biz

Junior PPC specialista

MAROŠ

Jméno: Maroš Rybár

Email: maros.rybar@nebbia.biz

E-commerce & MKTG projekty

MARTIN

Jméno: Martin Matuška

Email: martin.matuska@nebbia.biz

Marketing Team Leader

JARUŠ

Jméno: Jaroslava "Jaruš" Huljaková

Email: jaroslava.huljakova@nebbia.biz

Fotograf

ROMAN

Jméno: Roman "Roman" Fusko

Email: roman@nebbia.biz

Video content specialista

ROCKY

Jméno: Róbert "Rocky" Puchert

Email: robert.puchert@nebbia.biz

Tel.: +421 904 369 728

Hlavní grafický designér

TERÉZIA

Jméno: Terézia "Terka" Barková

Email: terezia.barkova@nebbia.biz

Grafický designér

LINA

Jméno: Karolína "Lina" Živčicová

Email: grafik@nebbia.biz

Brand manažér

JANKA

Jméno: Jana "Janka" Šúthová

Email: jana@nebbia.biz

Content & Creative Marketing manažér

KRISTÝNA

Jméno: Kristýna "Kris" Trojanová

Email: kris@nebbia.biz

Marketing konzultant

ANDREA

Jméno: Andrea "Aďka" Fusková

Email: andrea@nebbia.biz

Finanční kontrolor

MIRKA

Jméno: Miroslava "Mirka" Bukovanová

Email: miroslava@nebbia.biz

Office manažér

MONIKA

Jméno: Monika Bochníčková

Email: office@nebbia.biz

Technický manažér

ROMAN

Jméno: Roman Lenárt

Email: lenart@nebbia.biz