tvoja krajina United States YesNo

prázdny

NEBBIA Team

CEO

MARTIN

Meno: Martin "Maťo" Pecko 

Chief Designer

STANKA

Meno: Stanislava "Stanka" Pecková

Manažér obchodného oddelenia

MARCELKA

Meno: Marcela "Marcelka" Fusko

Email: marcela@nebbia.biz

Tel.: +421903971640

HR manažér

PATRIK

Meno: Patrik "Paťo" Lenko

Email: patrik@nebbia.biz, career@nebbia.biz

CFO

NIKOLA

Meno: Nikola "Nika" Kormaňáková

Email: nikola@nebbia.biz

Manažér výroby

SOŇA

Meno: Soňa Masariková

Email: sonam@nebbia.biz

Obchodný zástupca

KUCO

Meno: Michal "Kuco" Kucko

Email: kuco@nebbia.biz

Tel.: +421918713947

Obchodný zástupca

KATKA

Meno: Katarína "Katka" Saková

Email: katarina@nebbia.biz

Tel.: +421905803471

Obchodný zástupca

LUCIA

Meno: Lucia Ciriaková

Kontakt: lucia.ciriakova@nebbia.biz

Tel.+421 917 765 398

Business development manager

MILAN

Meno: Milan Majer

Email: milan.majer@nebbia.biz

Tel.: +421 905 599 043

Obchodný zástupca

PATRIK

Meno: Patrik Hajduk

Email: patrik.hajduk@nebbia.biz

Tel.: +421 915 988 267

Obchodný zástupca

MAREK

Meno: Marek Kováč

Email: marek.kovac@nebbia.biz

Tel.: +421 917 765 566

Obchodný zástupca

FILIP

Meno: Filip Vágner

Email: filip.vagner@nebbia.biz

Tel.: +421 918 520 665

Obchodný zástupca

JAKUB

Meno: Jakub Šimíček

Email: simicek@nebbia.biz

Retail manažér

MARIANNA

Meno: Marianna "Majka" Pištíková

Email: marianna.pistikova@nebbia.biz

Head of Development

MARTIN

Meno: Martin Trnka

Email: trnka@nebbia.biz

E-commerce Team Leader/Online store manažér

DENDA

Meno: Denisa "Denda" Uhrinová

Email: denisa@nebbia.biz

Affiliate Marketing špecialista

LUCIA

Meno: Lucia "Lucka" Barčáková

Email: lucia@nebbia.biz

Špecialista zákazníckeho servisu

JANKA

Meno: Janka Janíková

Pozícia: Špecialista zákazníckeho servisu

Kontakt: support@nebbia.biz

E-mail marketing špecialista

PETRA

Meno: Petra "Peťa" Kobolková Rajteková

Email: petra@nebbia.biz

Junior PPC špecialista

MAROŠ

Meno: Maroš Rybár

Email: maros.rybar@nebbia.biz

E-commerce & MKTG projekty

MARTIN

Meno: Martin Matuška

Email: martin.matuska@nebbia.biz

Marketing Team Leader

JARUŠ

Meno: Jaroslava "Jaruš" Huljaková

Email: jaroslava.huljakova@nebbia.biz

Fotograf

ROMAN

Meno: Roman 

Email: roman@nebbia.biz

Video content špecialista

ROCKY

Meno: Róbert "Rocky" Puchert

Email: robert.puchert@nebbia.biz

Tel.: +421 904 369 728

Hlavný grafický dizajnér

TERÉZIA

Meno: Terézia "Terka" Barková

Email: terezia.barkova@nebbia.biz

Grafický dizajnér

LINA

Meno: Karolína "Lina" Živčicová

Email: grafik@nebbia.biz

Brand manažér

JANKA

Meno: Jana "Janka" Šúthová

Email: jana@nebbia.biz

Content / Creative Marketing manažér

KRISTÝNA

Meno: Kristýna "Kris" Trojanová

Email: kris@nebbia.biz

Marketing konzultant

ANDREA

Meno: Andrea "Aďka" Fusková

Email: andrea@nebbia.biz

Finančný kontrolór

MIRKA

Meno: Miroslava "Mirka" Bukovanová

Email: miroslava@nebbia.biz

Office manažér

MONIKA

Meno: Monika Bochníčková

Email: office@nebbia.biz

Technický manažér

ROMAN

Meno: Roman Lenárt

Email: lenart@nebbia.biz